Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Życzenia dla naszych uczniów

Drodzy Uczniowie,

z troski o Wasze zdrowie, w okresie pandemii nie mogliśmy zorganizować uroczystego zakończenia roku szkolnego, więc przyjmijcie szczere gratulacje i wyrazy uznania z okazji otrzymania promocji do klasy programowo wyższej, II i III.

Składamy Wam ogromne podziękowania za trud włożony w edukację oraz otwartość na nowe sposoby przyswajania wiedzy w tak trudnym dla wszystkich czasie. Udowodniliście, że jesteście silni, odpowiedzialni i macie poczucie obowiązku. Wasza systematyczna praca przyniosła oczekiwane efekty w postaci pozytywnych ocen, a także osiągnięć w konkursach przedmiotowych na różnych szczeblach.

Jesteśmy z Was dumni i wierzymy, że zawsze znajdziecie wyjście z każdej trudnej sytuacji.

Już od dziś wakacje – oczekiwany czas letniego wypoczynku i wytchnienia od codziennych obowiązków, życzymy więc udanego i przede wszystkim bezpiecznego spędzania czasu. Myślcie i przewidujcie konsekwencje swoich zachowań. Niech te wakacje będą dla Was czasem spokoju, odpoczynku, korzystania z piękna natury i umacniania więzi z innymi ludźmi.

Państwu Nauczycielom życzymy, by te wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń, by przyniosły odpoczynek po trudnej, ale dobrze spełnionej i owocnej pracy.

Dyrekcja II Liceum