Kadra
Pracownicy
Dyrektor: mgr Arkadiusz Broniarek
Zastępca dyrektora: mgr Jolanta Karwasik
Przedmiot | Nauczyciel | Wychowawstwo | Pracownia przedmiotowa |
---|---|---|---|
Język polski | mgr Agnieszka Adamiec | 2 | |
mgr Anna Ignasiak | I h-d | 41 | |
mgr Adrianna Jachimowska | III h-d | 23 | |
mgr Marzena Piotroska-Wąs | I b-ch (M) | 38 | |
Język angielski | dr Agata Barańska-Szczepaniak | ||
mgr Katarzyna Ostalska | II m-ch | 25 | |
mgr Agnieszka Papiernik | IV hum | 25 | |
mgr Renata Radzikowska | II men | 21 | |
mgr Monika Smolińska | II b-ch | 37 | |
mgr Piotr Szczepanik | I m-ch | ||
mgr Marzanna Wysłocka | |||
Język niemiecki | mgr Dariusz Lis | I b-ch (A) | 24 |
mgr Agnieszka Majka | 20 | ||
Język rosyjski | mgr Agnieszka Papiernik | IV hum | 25 |
Historia | mgr Maciej Błaszczyk | II h-d | 28 |
mgr Katarzyna Kozioł-Machel | I men | 26 | |
Biologia | mgr Danuta Chojnacka | I i-m | 1 |
mgr Kinga Marcińczak | III b-ch | 36 | |
Geografia | mgr Ilona Śmigiel | III men | 40 |
Matematyka | mgr Milena Gust | III i-m | 44 |
mgr Jolanta Karwasik | 44 | ||
mgr Mariola Rychlik | IV men | 4 | |
mgr Ewa Ziółkowska | II i-m | 43 | |
Fizyka z astronomią | mgr Grzegorz Zając | 35 | |
Chemia | mgr Justyna Rytych | ||
mgr Marzena Żegota-Doryń | IV b-ch | 33 | |
Informatyka | mgr Bartłomiej Bąk | 32 | |
dr Radosław Matusik | 32 | ||
mgr Monika Żerek | 32 | ||
Ekonomia w praktyce | mgr Mariola Rychlik | IV men | 4 |
Podstawy przedsiębiorczości | mgr Piotr Wasilewski | ||
Historia i teraźniejszość | mgr Maciej Błaszczyk | II h-d | 28 |
mgr Waldemar Fijałkowski | |||
mgr Katarzyna Kozioł-Machel | I men | ||
Edukacja dla bezpieczeństwa | mgr Edyta Sałowska | ||
Przysposobienie do życia w rodzinie | mgr Danuta Chojnacka | I i-m | 1 |
mgr Kinga Marcińczak | III b-ch | 36 | |
Muzyka | mgr Piotr Wasilewski | ||
Wychowanie fizyczne | mgr Jacek Nawrocki | ||
mgr Rafał Skoczylas | |||
mgr Dorota Warczyk | |||
mgr Tomasz Zdonek | |||
Religia | mgr Arkadiusz Broniarek | ||
ks. mgr Grzegorz Chirk | |||
mgr Joanna Kosior | |||
mgr Paulina Rybińska-Rosiak | |||
Biblioteka | mgr Zofia Kołodziejczyk | ||
Pedagog | mgr Anna Wojciechowska | ||
Pedagog specjalny | mgr Martyna Patuszczyk | ||
Psycholog | mgr Katarzyna Tomala |
Administracja szkoły
Księgowość: mgr Monika Ronek
Sekretariat: mgr Monika Ludwiczak
Kierownik gospodarczy: mgr Katarzyna Lorens