Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia

CodeWeek 2022

20.09.2022
CodeWeek 2022

CodeWeek 2022

20.09.2022

II Liceum zamierza dołączyć do międzynarodowej akcji CodeWeek 2022. Już wkrótce przedstawimy więcej szczegółów na ten temat. Tymczasem już teraz zachęcamy naszych uczniów do zainteresowania się tą inicjatywą.

Ogólnopolski konkurs informatyczny

Wojskowa Akademia Techniczna, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Instytut Transportu Drogowego zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie na koncepcje urządzeń, przedmiotów i usług służących poprawie mobilności i bezpieczeństwa ruchu drogowego osób o szczególnych potrzebach.

Nagroda dla Anny Wiśniewskiej

Uczennica klasy 3 menedżerskiej Anna Wiśniewska zajęła trzecie miejsce w województwie łódzkim w konkursie "Kronika mojej miejscowości" w kategorii szkół ponadpodstawowych. Ania wykonała prezentacje multimedialną na temat historii Tomaszowa.

Maturzyści planują karierę

W zdobyciu najlepszych informacji o maturze 2023 oraz w wyborze optymalnej ścieżki kariery pomagały Arbuzom zajęcia pod hasłem "Warszawski Salon Maturzystów", zorganizowane w dniach 8-9 września w Szkole Głównej Handlowej.