KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia

Hubert Borzuta z klasy III b-ch został laureatem drugiego miejsca w Polsce konkursu chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku. To już kolejny sukces naszego ucznia!

Konkurs "Matematyczne preteksty"

Do drugiego etapu konkursu "Matematyczne preteksty", który odbył się na początku marca, zakwalifikowali się następujący uczniowie: Mateusz Grzybowski z klasy 1 b-ch, Bartłomiej Drzymalski z klasy 2 m-f oraz Kacper Szczepanowski z klasy 2 men.

Hubert Borzuta laureatem konkursu "Matematyka Moja Pasja"

Hubert Borzuta z klasy III b-ch został laureatem konkursu "Matematyka Moja Pasja" organizowanego przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego. Opiekunką Huberta jest p. Mariola Rychlik.

Próbna matura

26.03.2020

Próbna matura

26.03.2020

Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne udostępnią materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu maturalnego w Formule 2015. Próbna matura odbędzie się w dniach od 2 do 8 kwietnia br.

Pragniemy poinformować, że pedagog szkolny jest dostępny od poniedziałku do piątku w godz 9.00-12.00 przez dziennik elektroniczny, pocztę e-mail (pedagog_2lo@wp.pl) oraz Messengera.

Hubert Borzuta finalistą

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Hubert Borzuta z klasy III b-ch został finalistą 66 Olimpiady Chemicznej!

Konkurs "Moje miasto – historia Tomaszowa Mazowieckiego"

Miło nam poinformować, pomimo trudnej i wymagającej sytuacji, że pierwsza część konkursu "Moje miasto – historia Tomaszowa Mazowieckiego" została rozstrzygnięta.

Konkurs plastyczny "Świat oczami młodych"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Świat oczami młodych".

Koronawirus (informacje dla interesantów)

Ogłoszenie dla osób odwiedzających naszą szkołę.

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.