KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia

Konkurs chemiczny

W dniu 6 grudnia reprezentacja naszej Szkoły z klas 3 b-ch i 1 b-ch (po gimnazjum) w składzie: Hubert Borzuta, Inga Czeretowicz, Mateusz Grzybowski, Robert Kasza, Anna Kowalska, Michał Kwiatkowski, Norbert Rokita oraz Monika Rybak wzięła udział w XXVII edycji Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku.

Mikołajkowa ślizgawka w Arenie Lodowej

6 grudnia uczniowie klas pierwszych i drugich spędzili aktywnie czas, korzystając z uroków tomaszowskiego lodowiska. Podczas mikołajkowej ślizgawki humory dopisywały wszystkim: osobom, które już jeździły na łyżwach, a także tym, którzy stawiali dopiero pierwsze kroki na lodzie.

Mikołajki

06.12.2019
Mikołajki

Mikołajki

06.12.2019

6 grudnia II Liceum odwiedził św. Mikołaj w osobie księdza Piotra Stępnia wraz ze swoim oddanym orszakiem, który stanowili m.in. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Święty Mikołaj rozdawał uczniom słodkie upominki.

Ślizgawka mikołajkowa

Samorząd Uczniowski zaprasza na ślizgawkę mikołajkową.

Akademickie spotkania

W dniu 3 grudnia w ramach doradztwa zawodowego, wszystkie klasy III wzięły udział w akademickich spotkaniach. Uczniowie poznali uczelnie wyższe i kierunki na tych uczelniach.

"Przez trzy kacety"

W poniedziałek 2 grudnia uczniowie wszystkich klas pierwszych po gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu historycznym poświęconym postaci świadka historii, Pana Mirosława Firkowskiego, ps. "Sławek", który przeżył obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau.

Światowy Dzień AIDS – "Arbuzy" na podium!

W ramach obchodów Światowego Dnia AIDS 2019, 29 listopada Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi i Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi zorganizowały finał Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV / AIDS. Odbył się on w Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi.

Turniej Debat Historycznych w Warszawie

30 listopada zadebiutowaliśmy na Turnieju Debat Historycznych w Warszawie. Rozgrywki odbyły się na terenie Uniwersytetu Warszawskiego, a ich organizatorem było Muzeum im. Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Odwiedziny u pacjentów zakładu pielęgnacyjno-opiekuńczego

27 listopada uczniowie klasy I matematyczno-fizycznej odwiedzili pacjentów zakładu pielęgnacyjno-opiekuńczego, gdzie rozdawali ciasta, rozmawiali z chorymi, a także wróżyli.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o HIV / AIDS i STD

29 listopada dwie uczennice naszej szkoły: Kinga Trzonek z klasy II medycznej i Ilona Snawacka z klasy II bilogiczno-chemicznej brały udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o HIV / AIDS i STD.