KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia

"Polskie Serce Pękło. Katyń 1940"

Dwie uczennice naszej szkoły: Wiktoria Dębiec oraz Zuzanna Kołodziejczyk z klasy II h pod opieką nauczycielki historii i jednocześnie wychowawczyni dziewcząt Pani Katarzyny Kozioł-Machel, zostały wyróżnione w II edycji konkursu literacko-plastycznego "Polskie Serce Pękło. Katyń 1940".

Termomodernizacja naszej szkoły

6 maja w II Liceum podpisana została umowa z wykonawcą na termomodernizację naszej szkoły.

Matura 2021

06.05.2021
Matura 2021

Matura 2021

06.05.2021

4 maja w ścisłym reżimie sanitarnym – ale tradycyjnie od języka polskiego – rozpoczęły się tegoroczne matury.

230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Zapraszamy do wysłuchania pięknego przesłania, jakie kryje w sobie pieśń "Uwierz Polsko" autorstwa Pani Moniki Brewczak.

Przyjmijcie serdeczne gratulacje, a także wyrazy uznania i podziękowania za Wasz trud, zaangażowanie i lata spędzone w tej szkole, gdzie dorastaliście, zdobywaliście wiedzę i odnosiliście znaczące sukcesy w różnych konkursach przedmiotowych i olimpiadach.

Ostatni Dzwonek

Ostatni Dzwonek to szkolna uroczystość przygotowywana specjalnie dla maturzystów, którzy kończą szkołę. W związku z panującą pandemią w tym roku wydarzenie zostało przeniesione do Internetu.

Gala finałowa IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego w Językach Obcych

27 kwietnia odbyło się podsumowanie wyników IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego w Językach Obcych.

Zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych

W związku z niepewną sytuacją epidemiczną w naszym województwie jesteśmy zmuszeni przełożyć zakończenie roku dla klas maturalnych na późniejszy termin.

Trzech finalistów olimpiady historycznej

Igor Banaszczak, Julian Reszka i Tobiasz Tatar zostali finalistami XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy".

Sukces w poezji śpiewanej

Wiktoria Jaworska z klasy II b-ch zajęła pierwsze miejsce w kategorii "poezja śpiewana" podczas miejskiego etapu 66 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, a Julia Stępień (również z klasy II b-ch) otrzymała w tej samej kategorii wyróżnienie.