Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
26 czerwca w hali II LO odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026.
W pierwszej części uroczystości społeczność II LO gromkimi brawami podziękowała za wieloletnią pracę Pani Jolancie Karwasik, kończącej pracę na stanowisku wicedyrektor szkoły, oraz Pani Urszuli Pawelec i Pani Grażynie Pawlik, przechodzącym na emeryturę.
W dalszej części uroczystości wyróżnienia otrzymali laureaci olimpiad i konkursów, uczniowie ze średnią oceną powyżej 5.0, a także najlepsi uczniowie z każdej klasy.
Wszystkim Arbuzom życzymy pogodnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia 3 września!

