Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

XXVIII Ogólnopolski Konkurs "O Literacki Laur Arbuza"

II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza do wzięcia udziału w XXVIII Ogólnopolskim Konkursie "O Literacki Laur Arbuza".

Cele konkursu obejmują: popularyzowanie prób twórczości literackiej wśród młodzieży, zachęcanie do wyrażania uczuć, prezentowania postaw, własnego widzenia świata, uświadamiania wagi refleksji płynącej z autentycznego przeżywania i – co najważniejsze – inspirowania do otwartego ich wypowiadania i odkrywania możliwości języka polskiego.

Prosimy uczniów o nadsyłanie własnych tekstów literackich (w 5 egzemplarzach; czcionka Times New Roman 12, interlinia 1,5)

  • o dowolnej tematyce,
  • niepublikowanych wcześniej,
  • liczących 3 wiersze lub nie więcej niż 5 stron prozy,
  • podpisanych pseudonimem (umieszczonym w lewym górnym rogu kartki).

Prace należy również dostarczyć na płycie CD opatrzonej pseudonimem autora (lub na innym nośniku).

Do tekstów prosimy dołączyć w małej zaklejonej kopercie (opatrzonej pseudonimem) kartę zgłoszeniową zawierającą dane osobowe i zgodę na przetwarzanie danych.

Prace przyjmujemy do 12 października br. pod adresem:
II LO im. Stefana Żeromskiego,

ul. Jałowcowa 10,

97-200 Tomaszów Mazowiecki.

Prace będzie oceniać pozaszkolna, profesjonalna komisja.

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu Święta Patrona Szkoły 25 listopada br. Wyróżnione prace zostaną wydrukowane w zbiorze poezji i prozy oraz w świątecznym wydaniu Tomaszowskiego Informatora Tygodniowego, autorzy wyróżnionych tekstów otrzymają nagrody.

Patronat nad XXVIII Ogólnopolskim Konkursem "O Literacki Laur Arbuza" objęli:

Sponsorzy