KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wyniki konkursu "Zostań mistrzem programowania"

Do finału konkursu informatycznego "Zostań mistrzem programowania" zakwalifikowali się następujący uczniowie szkół podstawowych:

1. Joanna Artiuchow (SP 12) – 60%

Antonina Latoszek (SP1) – 60%

3. Szymon Chaber (SP 1) – 45%

4. Kamil Abratkiewicz (SP 12) – 40 %

Jakub Grzegorzewski (SP 12) – 40%

Antoni Stan (SP 12) – 40%

7. Jędrzej Sipa (SP 12) – 30%

Oliwier Śliwiński (SP 12) – 30%

9. Bartłomiej Bocian (SP 1) – 25%

Julia Głowa (SP 12) – 25%

Nina Kociucka (SP 12) – 25%

12. Eryk Białkowski (SP 1) – 20%

Julia Pawlik (SP 12) – 20%

Wiktoria Świątek (SP 12) – 20%

Patryk Urbaszek (SP 3) – 20%

Serdecznie gratulujemy wyżej wymienionym uczniom oraz ich opiekunom!

Finał konkursu odbędzie się w sobotę 14 listopada 2020 roku o godzinie 10:00.