Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Sukcesy w Olimpiadzie Tematycznej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

To już kolejny rok, w którym odnosimy sukcesy w Olimpiadzie Tematycznej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego". Tym razem aż czterech naszych przedstawicieli otrzymało tytuł finalisty. Z klasy II medycznej Miłosz Biniek, z klasy II matematyczno-fizycznej Andrzej Kośka oraz z klasy I menedżerskiej Dominika Hajkowska i Marcel Tomalski.

Tytuł finalisty to automatycznie maksymalny wynik na świadectwie maturalnym. W ostatnich latach tytuł laureata zdobyli: Małgorzata Bednarska – I miejsce w kraju (2013), Maciej Żegota – II miejsce w kraju i Mikołaj Zegar (2015), Jakób Smólski – IV miejsce w kraju i Filip Kościsty (2016), Kacper Szulc – IX miejsce w kraju i Paweł Śmigiel – X miejsce w kraju (2018), Wojciech Niewiadomski (2019). Ponadto finalistami są: Antoni Węgliński i Michał Dolecki (2019). Uczniowie Ci reprezentują wszystkie profile obecne w naszej szkole.

Jak głoszą organizatorzy olimpiada adresowana jest do zafascynowanych historią uczniów szkół średnich, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów zainteresowanych szeroko rozumianą historią wojskowości. Co roku w zawodach bierze udział niemal 3000 uczniów. Olimpiada jest rozgrywana w trzech etapach od listopada do czerwca, a jej zwieńczeniem są zawody finałowe w Warszawie. Zwycięzcy rywalizacji otrzymują cenne nagrody oraz dodatkowe punkty w rekrutacji na wybranych uniwersytetach. Zapraszamy do udziału w olimpiadzie przyszłym roku szkolnym. Tytuły laureatów, finalistów i zwolnienia z matury czekają na Was.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, a także opiekunom: Pani Katarzynie Kozioł-Machel, Pani Alinie Gogól-Siniarskiej oraz Panu Maciejowi Błaszczykowi.