Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Sukcesy miniprzedsiębiorstw

Miniprzedsiębiorstwo "Ants"


Zespół:

Zuzanna Radzikowska (dyrektor naczelny),
Julia Sobczyk (dyrektor ds. finansów),
Joanna Zygmunt (dyrektor ds. marketingu),
Dominika Hajkowska,
Nikodem Buczyński,
Bartek Słota,
Julia Sobczyk,
Justyna Suwalska,
Karina Koziura,
Mateusz Przybysz,
Przemek Kowalski,
Jakub Strawiński.

"Ants" jest firmą wyróżniającą się produktami przygotowywanymi w całości własnoręcznie. Specjalizujemy się w projektowaniu metodą tie-dye głównie koszulek i skarpet. Niepodważalną zaletą firmy jest nadawanie ubraniom drugiego życia metodą custom zgodnie z naszym motto "Make clothes live life".

Miniprzedsiębiorstwo "Ants" zajęło II miejsce w finale ogólnopolskiego konkursu PRODUKCIK 2021!


Miniprzedsiębiorstwo "Honey Paper"

Zespół:
Karolina Nowicka (dyrektorka naczelna),
Angelika Goska (dyrektorka ds. finansów),
Szymon Ozimek (dyrektor ds. marketingu),
Emilia Żerek,
Agnieszka Stanicka,
Amelia Pełka,
Alicja Kliszewska,
Marcel Tomalski.

"Honey Paper" stworzyło dwa produkty, czyli świeczki z wosku pszczelego i woskowijki. Woskowijka jest to ekologiczna alternatywa dla folii aluminiowej, czyli kawałek bawełnianego materiału nasączony woskiem pszczelim i olejkiem jojoba i co najważniejsze, są one wielokrotnego użytku i zero waste. Warto podkreślić, że nasze świeczki są zdrowsze od zwykłych, sklepowych.

Miniprzedsiębiortwo wsparło dodatkowo 8 edycję akcji "Adoptuj Pszczołę" organizowaną przez Greenpeace adoptując 25 pszczół.

Miniprzedsiębiorstwo "Honey Paper" zostało laureatem Euroclear Trusted Company Award, otrzymując dodatkową nagrodę od sponsora!


Miniprzedsiębiorstwo "JustEco"

Zespół:
Julia Sikora (dyrektor naczelny),
Aleksandra Kochanowska (zastępca dyrektora),
Julia Kosylak (dyrektor ds. finansów),
Hanna Sęk (dyrektor ds. marketingu),
Nikol Owsianka,
Michał Barański,
Jakub Zieliński,
Ewa Kędziora,
Julia Goździk,
Marcelina Mordaka,
Aleksandra Strzelecka.

"JustEco" jest grupą przyjaciół z jednej klasy, ludźmi, których połączyła potrzeba przekazania innym jak ważne jest dbanie o środowisko. Przygotowany przez nas projekt Młodzieżowego Miniprzedsiębiorstwa jest proekologiczny, prospołeczny, a przede wszystkim kreujący postawę naszych odbiorców. Sprzedajemy ekologiczne produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Chcemy uświadamiać ludzi, jak ważna jest ochrona środowiska. W końcu planetę mamy tylko jedną, więc zacznijmy o nią dbać już teraz. Sprzedawane przez nas produkty są wielokrotnego użytku, dzięki czemu można będzie ograniczyć ilość wytwarzanych odpadów. Nasze artykuły są wysokiej jakości, wyprodukowano je z naturalnych, nietoksycznych materiałów. Można korzystać z nich w domu, zabrać je na piknik, imprezę lub podarować w prezencie.

Miniprzedsiębiorstwo dodatkowo prowadziło blog poświęcony ekologii.

Miniprzedsiębiorstwo "JustEco" zostało finalistą ogólnopolskiego konkursu PRODUKCIK 2021!


Wymienione wyżej trzy miniprzedsiębiorstwa tworzą uczniowie klasy II menedżerskiej. Opiekę merytoryczną sprawowała Pani Mariola Rychlik.

Serdecznie gratulujemy sukcesów naszym młodym przedsiębiorcom!

Klasa II menedżerska