Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Sukces podczas Łódzkich Dni Informatyki

W tegorocznych Łódzkich Dniach Informatyki, które tradycyjnie odbywają się pod patronatem Uniwersytetu Łódzkiego i Politechniki Łódzkiej, nasza szkoła wystawiła aż 7 zespołów. Zadanie postawione przed drużynami polegało na wymyśleniu oraz opracowaniu prototypu aplikacji w jednym z czterech obszarów tematycznych. W każdym z tematów do finału kwalifikowały się po trzy najlepsze drużyny. Aż cztery nasze zespoły znalazły się w finale!

W temacie "Zdrowa (e)forma" drugie miejsce zajęła drużyna DevBuzzy w składzie: Agata Juda (3 m-f), Wiktor Kiełczewski (3 m-f), Przemysław Kowalski (3 men), Jakub Piórkowski (3 b-ch) oraz Aleksander Rutkowski(3 m-f).

W temacie "Mobilny pomocnik osób starszych" drugie miejsce zajęła drużyna burrITos w składzie: Piotr Błaszczyk (3e), Aleksandra Jaworska (3e), Oliwia Piotrowska (3 m-f), Wiktoria Płóciennik (3e) oraz Bartosz Wielgosz (3 m-f).

W temacie "Opiekun zwierząt domowych" drugie miejsce zajęła drużyna Interkatiw w składzie: Antonina Lenarczyk (1 h-d), Karolina Rutkowska (1 i-m) oraz Aleksandra Skuza (1 i-m), natomiast trzecie miejsce przypadło ekipie Stado Goryli reprezentowanej przez klasę I i-m w składzie: Szymon Kwapisz, Antonina Latoszek oraz Patrycja Lis.

Serdecznie gratulujemy naszym młodym programistom kreatywności, wiedzy informatycznej oraz zaangażowania. Opiekunem wszystkich drużyn był Pan Radosław Matusik.

Nasi młodzi programiści