Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Odwiedziny przedstawicieli Wojskowej Akademii Technicznej

12 kwietnia odwiedzili naszą szkołę przedstawiciele Wojskowej Akademii Technicznej.

Kierownik Sekcji ds. Rekrutacji mgr inż. Sławomir Szczepański wraz z naszymi Arbuzami: Łukaszem Kubrynem i Arturem Żurnerem opowiadali o drodze, jaką należy przebyć, aby zostać studentem WAT-u.

Zostały przedstawione najbardziej oblegane kierunki, następnie Łukasz i Artur dali kilka rad jak łatwo przebrnąć przez naukę na kierunkach: kryptologia i cyberbezpieczeństwo oraz geodezja i kartografia.

Po spotkaniu zainteresowane osoby miały możliwość porozmawiania ze studentami i zadania im najbardziej nurtujących pytań.

W trakcie spotkania zostały również wręczone dyplomy finalistom XIII Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego im. Sylwestra Kaliskiego organizowanego przez WAT.

Pani Milena Gust – koordynatorka współpracy z WAT gratuluje sukcesów swoim uczniom z klasy 3 m-f: Agacie Juda, Wiktorii Golus oraz Kacprowi Stasiakowi.