Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Nauka inaczej

Refleksyjnym spacerem po warszawskich Powązkach oraz zapaleniem symbolicznych zniczy na mogiłach zasłużonych Polaków rozpoczęli 29 października swoją edukacyjną przygodę ze stolicą uczniowie kl. I hum (f) i I men (h) pod opieką mgr Katarzyny Kozioł-Machel, mgr Jolanty Karwasik i mgr Agnieszki Adamiec.

Nasi uczniowie z zaangażowaniem przysłuchiwali się opowieściom przewodnika o nie zawsze jednoznacznych czynach spoczywających na tym ogromnym cmentarzu znanych ludzi i ich losach.

Przyjemność z odkrywania i eksperymentowania oraz inspirację do obserwacji otaczającego świata znalazły "Arbuzy" w Centrum Nauki Kopernik, w którym interaktywne eksponaty dostarczyły nastolatkom wielu emocji.

Dopełnieniem wycieczki były warsztaty w Muzeum Narodowym ("Świat mitów", "Brzydkie oblicze sztuki") tak ciekawe, że nie tylko miłośnicy sztuki z żalem opuszczali to miejsce!