Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Mecze w piłkę nożną

Reprezentacja chłopców II LO rozegrała 7 kwietnia mecze grupowe w piłce nożnej z ZSP nr 2 (3:0), ZSP nr 3 (1:0) i ZSP nr 8 (2:6). Arbuzy zakwalifikowały się do kolejnego etapu, który odbędzie się już jutro na boisku ZSP nr 3.

Skład naszej drużyny: Jakub Goska, Szymon Kieliszek, Jan Ibrom, Kacper Pawelec, Bartosz Sobczyk, Jakub Ćwiek, Kacper Korczak, Kacper Wosinek, Daniel Krześlak, Adrian Przygodzki, Bartosz Kieliszek, Sergiusz Karp.

Trenerem był Pan Krzysztof Ćwiek, a fotoreporterem Krystian Gudź.


Natomiast reprezentacja dziewcząt II LO swoje mecze rozegrała 6 kwietnia, notując następujące wyniki: z I LO (1:0), ZSP nr 2 (0:1) oraz ZSP nr 3 (0:0). Niestety dziewczętom nie udało się zakwalifikować do dalszego etapu.

Skład naszej reprezentacji: Aleksandra Jagiełło, Julia Jasnowska, Oliwia Śmiechowicz, Julia Skrzypczyk, Natalia Dobrzyńska, Angelika Goska, Dominika Hajkowska, Aleksandra Kwaśniewska, Wiktoria Bielas.

Trenerem dziewcząt podobnie jak u chłopców był Pan Krzysztof Ćwiek

Dodatkowo sędzią tych rozgrywek był Arbuz Jakub Ćwiek, który ponownie poprowadzi spotkania w fazie finałowej już w poniedziałek. Mecze te rozegrane zostaną na orliku II LO.