Lista laureatów IX Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Lista laureatów i finalistów IX Tomaszowskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek 16.12.2019 r.

Uwaga!

Zmiana terminu i miejsca – koncert finałowy odbędzie się 5.01.2020 r. o godz. 15.30 w nowej siedzibie Powiatowego Centrum Animacji Społecznej ul. Farbiarska 16 (dawna Budowlanka).

W koncercie finałowym wystąpią:

1. Nadia Dębowska – Szkoła Podstawowa w Wiadernie (0) – "Bosy Pastuszek"
  2. Laura Kupczyk, Barbara Dwulat, Kyden Moryń – SP Tomaszek – "Cicho wszędzie"
  3. Maja Krężelewska – SP nr 13 – "Kolędowy czas"
  4. Antonina Kurzyk – SP nr 7 – "Tobie mały Panie"
  5. Natasza Kulczyńska – Fundacja Pasaże Pamięci w Tomaszowie Maz. – "Gdy się Chrystus rodzi"
  6. Zespół A'Vista – SP nr 13 – "Anieli w niebie śpiewają"
  7. Jakub Chudy – Szkoła Podstawowa w Królowej Woli – "Pójdżmy wszyscy do stajenki"
  8. Julita Wujcik – ZSP nr 1 – "Maleńka miłość"
  9. Patrycja Rój – GOK w Ujeździe – "Mizerna cicha"
  10. Julia Pietras – Szkoła Podstawowa nr 7 – "Kolęda świetlista"
  11. Dominika Kwiatkowska i Gabriela Pawlak – Fundacja Pasaże Pamięci w Tomaszowie Maz. – "A to komu aniołkowie"
  12. Zespół wokalno-instrumentalny SP nr 9 – "Oj maluśki, maluśki"
  13. Karolina Zalewska – PCAS W Tomaszowie Maz. – "Lulajże mi lulaj"
  14. Aleksandra Żegnałek – ZSP nr 6 – "Mario, czy Ty wiesz?"
  15. Zofia Jędrzejewska – Fundacja Pasaże Pamięci w Tomaszowie Maz. – "Pójdźmy wszyscy do stajenki"
  16. Zuzanna Dróżdż – SP nr 1 – "Zagraj dziecku kołysankę"
  17. Jakub Dzwonkowski – SP nr 9 – "Śpij sobie, śpij"
  18. Ignacy Koniuszaniec i Jakub Śmiechowicz – Fundacja Pasaże Pamięci w Tomaszowie Maz. – "Tylko jedna jest taka noc"
  19. Izabela Rudzka – MCK w Tomaszowie Maz. Fila Dok – "Pastorałka od serca do ucha"
  20. Zespół Wokalny II LO – "Mario, czy Ty wiesz?"
  21. Zespół muzyczny ZSP nr 3 – "Skrzypi wóz"
  22. Martyna Baran – Przedszkole nr 7 – "Nie płacz Jezu"
  23. Maria Wójcik – Fundacja Pasaże Pamięci w Tomaszowie Maz. – "Aniołeczki"
  24. Alicja Witko – SP nr 11 – "Kołysanka dla dzieciątka"
  25. Julian Dobrzyński, Alicja Osypińska, Hanna Owczarek – SP nr 1 – "Mario, czy Ty wiesz?"
  26. Weronika Wójcik – Fundacja Pasaże Pamięci w Tomaszowie Maz. – "Kolęda urodzinowa"
  27. Izabella Wawer – Fundacja Pasaże Pamięci w Tomaszowie Maz. – "O gwiazdeczko"