Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs "Enhance girls in stem"

Zapraszamy uczennice z II LO do udziału w Międzynarodowym Konkursie ENHANCE GIRLS IN STEM. Organizatorem jest Politechnika Warszawska we współpracy z sześcioma czołowymi politechnikami europejskimi oraz ze wsparciem Fundacji Edukacyjnej Perspektywy. Organizatorzy konkursu chcą zachęcić młode osoby do szukania pomysłów, które będą pomocne w rozwiązywaniu środowiskowych problemów lokalnych i motywować do podjęcia studiów na kierunkach ścisłych i technicznych.

Konkurs jest adresowany do dziewcząt ze szkół średnich w wieku od 16 do 19 lat z Polski, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Norwegii i Szwecji.

Na finalistki konkursu czekają atrakcyjne nagrody, wśród nich wizyta w Berlinie, Mediolanie, Trondheim, Göteborgu lub Walencji – na wybranej uczelni konsorcjum, Interrail Global-Passes, czyli bilety kolejowe ważne w 33 krajach Europy oraz markowe laptopy!

Zachęcamy uczestniczki do nakręcenia krótkich filmów, w których przedstawią problem środowiskowy ze swojego otoczenia i zaproponują, jak go rozwiązać.

Finał konkursu odbędzie się na największej imprezie dla kobiet z obszaru informatyki, technologii i nauki – Perspektywy Women in Tech Summit 2022, na którą zaproszenie otrzyma delegacja szkoły.

Szczegóły dotyczące konkursu: https://www.girls.enhance.pw.edu.pl. Termin przesłania filmu i formularza aplikacyjnego upływa 20 kwietnia 2022 roku.

Enhance girls in stem