Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs dla kandydatów na radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Łódzkiego

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza uczniów uczęszczających do szkół działających na terenie województwa łódzkiego do udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Konkurs adresowany jest do uczniów (którzy ukończyli 14 lat życia a nie ukończyli 19 lat życia), zamieszkałych na terenie województwa łódzkiego i uczęszczających do szkół działających na terenie województwa łódzkiego. Zadaniem kandydatów na radnych biorących udział w konkursie jest opracowanie i zgłoszenie do konkursu pracy wpisującej się w temat "100 lat Województwa Łódzkiego" w jednej z form (praca pisemna, prezentacja multimedialna, film). Szczegółowe warunki przygotowania i zgłoszenia prac konkursowych określa regulamin konkursu dostępny u pani Karoliny Greszel i oraz Małgorzaty Wuls.

Termin zgłoszenia prac konkursowych od dnia 11 grudnia 2019 roku do dnia 31 stycznia 2020 roku do godziny 15:30 (decyduje data wpływu zgłoszenia do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego).

Wszelkie informacje o Młodzieżowym Sejmiku Województwa Łódzkiego dla kandydatów na radnych dostępne są na stronie internetowej.