Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Gratulacje dla Abiturientów naszego liceum

Drodzy Absolwenci!

Przyjmijcie serdeczne gratulacje, a także wyrazy uznania i podziękowania za Wasz trud, zaangażowanie i lata spędzone w tej szkole, gdzie dorastaliście, zdobywaliście wiedzę i odnosiliście znaczące sukcesy w różnych konkursach przedmiotowych i olimpiadach.

To dzięki Wam Drodzy Abiturienci możemy cieszyć się sukcesami, które są Waszym udziałem i Waszych Rodziców, ale także szkoły, jej nauczycieli i wszystkich pracowników.

Macie za sobą wspaniałe czasy i trudne momenty, ale przed Wami wiele jeszcze piękniejszych chwil i trudnych zadań, jak chociażby matura – istotne życiowe wydarzenie, które zdecyduje o Waszej przyszłości. Jesteśmy przekonani, że i tym razem poradzicie sobie doskonale. Składamy zatem serdeczne życzenia pomyślności na przyszłość, trafnych wyborów, szczęścia i wszelkiego powodzenia w dalszej karierze naukowej, zawodowej oraz pomyślności w życiu osobistym. Pamiętajcie – każdego dnia możecie zrobić coś, aby zbliżyć się do swoich marzeń.

Niech zawsze towarzyszą Wam nasze dobre myśli, gdyż jak mawiał patron naszej szkoły: "Miłość między ludźmi należy siać jak złote zboże, a kąkol nienawiści trzeba wyrywać i deptać nogami."

Życzymy Wam wielu sukcesów w karierze naukowej i zawodowej, a także dziękujemy za wszystko, co zrobiliście dla naszej szkoły, a także za to, że rozsławialiście jej dobre imię i tworzyliście pozytywny wizerunek II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Maz.

 

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Maz.