Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Gratulacje dla Abiturientów naszego liceum

Drodzy Absolwenci!

Przyjmijcie serdeczne gratulacje, a także wyrazy uznania i podziękowania za Wasz trud, zaangażowanie i lata spędzone w tej szkole, gdzie dorastaliście, zdobywaliście wiedzę i odnosiliście znaczące sukcesy w różnych konkursach przedmiotowych i olimpiadach.

To dzięki Wam Drodzy Abiturienci możemy cieszyć się sukcesami, które są Waszym udziałem i Waszych Rodziców, ale także szkoły, jej nauczycieli i wszystkich pracowników.

Macie za sobą wspaniałe czasy i trudne momenty, ale przed Wami wiele jeszcze piękniejszych chwil i trudnych zadań, jak chociażby matura – istotne życiowe wydarzenie, które zdecyduje o Waszej przyszłości. Jesteśmy przekonani, że i tym razem poradzicie sobie doskonale. Składamy zatem serdeczne życzenia pomyślności na przyszłość, trafnych wyborów, szczęścia i wszelkiego powodzenia w dalszej karierze naukowej, zawodowej oraz pomyślności w życiu osobistym. Pamiętajcie – każdego dnia możecie zrobić coś, aby zbliżyć się do swoich marzeń.

Niech zawsze towarzyszą Wam nasze dobre myśli, gdyż jak mawiał patron naszej szkoły: "Miłość między ludźmi należy siać jak złote zboże, a kąkol nienawiści trzeba wyrywać i deptać nogami."

Życzymy Wam wielu sukcesów w karierze naukowej i zawodowej, a także dziękujemy za wszystko, co zrobiliście dla naszej szkoły, a także za to, że rozsławialiście jej dobre imię i tworzyliście pozytywny wizerunek II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Maz.

 

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Maz.