Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Gala Finałowa I Powiatowego Konkursu Ekologicznego "EKO-ARBUZ"

28 maja odbyła się w naszej szkole uroczysta gala I Powiatowego Konkursu Ekologicznego "EKO-ARBUZ" pod patronatem Starosty Tomaszowskiego Pana Mariusza Węgrzynowskiego.

Swoją obecnością uroczystość zaszczyciła Pani Beata Stańczyk – Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Tomaszowskiego.

W pierwszej edycji konkursu wzięło udział 36 uczniów z 11 szkół podstawowych z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic. W ramach konkursu uczniowie zmagali się z testem składającym się z 35 pytań z zakresu ekologii i ochrony środowiska.

Wyniki I Powiatowego Konkursu Ekologicznego "EKO-ARBUZ" przedstawiają się następująco:
I miejsce ex aequo Antonina Chwalińska, SP nr 9
I miejsce ex aequo Franciszek Koniuszaniec, SP nr 3
II miejsce ex aequo Alicja Świnoga, SP nr 12
II miejsce ex aequo Ada Cisowska, SP nr11
III miejsce ex aequo Julia Krawczyk, SP nr 1
III miejsce ex aequo Kornelia Kawecka, SP nr 1
III miejsce ex aequo Maja Gawin, SP w Aleksandrowie
III miejsce ex aequo Aleksandra Urbańska, SP w Aleksandrowie

Wyróżnienie ex aequo Marcel Sowiński, SP nr 10
Wyróżnienie ex aequo Oliwia Bełch, SP w Komorowie
Wyróżnienie ex aequo Patryk Wella, SP nr 6
Wyróżnienie ex aequo Hubert Głowa, SP nr 11

Nagrodę rzeczową otrzymał również uczeń II LO Jakub Gajewski z klasy II matematyczno-fizycznej, który jest autorem logo konkursu EKO-ARBUZ.

Oprawę artystyczną uroczystości przygotował nauczyciel II LO Pan Piotr Wasilewski wraz z uczniami: Wiktorią Jaworską (klasa 2 b-ch), Marią Bernacką (klasa 2 m-f) oraz Konradem Ignasiakiem (klasa 2 med).

Galę poprowadzili uczniowie klasy 2 medycznej.

Dziękujemy sponsorom: Panu Mariuszowi Węgrzynowskiemu – Staroście Tomaszowskiemu oraz firmie EKO-CENTRUM z Radomska, dzięki którym mieliśmy możliwość zakupienia atrakcyjnych nagród dla laureatów konkursu. Dziękujemy również Starostwu Powiatowemu za otrzymane gadżety dla uczestników finału oraz cukierni "Świat słodyczy", która przygotowała pyszny tort.

Pomysłodawczyniami i koordynatorkami konkursu były: nauczycielka biologii Pani Danuta Chojnacka oraz nauczycielka chemii Pani Justyna Rytych.

Do zobaczenia za rok!