Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Gala Finałowa I Powiatowego Konkursu Ekologicznego "EKO-ARBUZ"

28 maja odbyła się w naszej szkole uroczysta gala I Powiatowego Konkursu Ekologicznego "EKO-ARBUZ" pod patronatem Starosty Tomaszowskiego Pana Mariusza Węgrzynowskiego.

Swoją obecnością uroczystość zaszczyciła Pani Beata Stańczyk – Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Tomaszowskiego.

W pierwszej edycji konkursu wzięło udział 36 uczniów z 11 szkół podstawowych z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic. W ramach konkursu uczniowie zmagali się z testem składającym się z 35 pytań z zakresu ekologii i ochrony środowiska.

Wyniki I Powiatowego Konkursu Ekologicznego "EKO-ARBUZ" przedstawiają się następująco:
I miejsce ex aequo Antonina Chwalińska, SP nr 9
I miejsce ex aequo Franciszek Koniuszaniec, SP nr 3
II miejsce ex aequo Alicja Świnoga, SP nr 12
II miejsce ex aequo Ada Cisowska, SP nr11
III miejsce ex aequo Julia Krawczyk, SP nr 1
III miejsce ex aequo Kornelia Kawecka, SP nr 1
III miejsce ex aequo Maja Gawin, SP w Aleksandrowie
III miejsce ex aequo Aleksandra Urbańska, SP w Aleksandrowie

Wyróżnienie ex aequo Marcel Sowiński, SP nr 10
Wyróżnienie ex aequo Oliwia Bełch, SP w Komorowie
Wyróżnienie ex aequo Patryk Wella, SP nr 6
Wyróżnienie ex aequo Hubert Głowa, SP nr 11

Nagrodę rzeczową otrzymał również uczeń II LO Jakub Gajewski z klasy II matematyczno-fizycznej, który jest autorem logo konkursu EKO-ARBUZ.

Oprawę artystyczną uroczystości przygotował nauczyciel II LO Pan Piotr Wasilewski wraz z uczniami: Wiktorią Jaworską (klasa 2 b-ch), Marią Bernacką (klasa 2 m-f) oraz Konradem Ignasiakiem (klasa 2 med).

Galę poprowadzili uczniowie klasy 2 medycznej.

Dziękujemy sponsorom: Panu Mariuszowi Węgrzynowskiemu – Staroście Tomaszowskiemu oraz firmie EKO-CENTRUM z Radomska, dzięki którym mieliśmy możliwość zakupienia atrakcyjnych nagród dla laureatów konkursu. Dziękujemy również Starostwu Powiatowemu za otrzymane gadżety dla uczestników finału oraz cukierni "Świat słodyczy", która przygotowała pyszny tort.

Pomysłodawczyniami i koordynatorkami konkursu były: nauczycielka biologii Pani Danuta Chojnacka oraz nauczycielka chemii Pani Justyna Rytych.

Do zobaczenia za rok!