Informacja Administratora

II Powiatowy Konkurs Matematyczny "Arbuz do kwadratu"

W pierwszym etapie matematycznego konkursu "Arbuz do kwadratu" wzięło udział 134 uczniów z 13 szkół powiatu tomaszowskiego.

Poniżej mamy listę 20 finalistów konkursu:

1. Wiśkowski Krzysztof (SP nr 7, klasa 8) – 17 punktów
  2. Kociucka Nina (SP nr 12, klasa 8) – 17 punktów
  3. Piechota Joanna (SP nr 10, klasa 7) – 17 punktów
  4. Kwiatkowski Oliwier (SP nr 13, klasa 8) – 16 punktów
  5. Bujak Adam (Smardzewice, klasa 8) – 16 punktów
  6. Kowalski Wojciech (Smardzewice, klasa 8) – 16 punktów
  7. Gałązka Maja (Smardzewice, klasa 7) – 16 punktów
  8. Szczepański Kacper (Smardzewice, klasa 7) – 16 punktów
  9. Stanek Maciej (SP TOMEK, klasa 8) – 16 punktów
  10. Muskała Hektor (SP TOMEK, klasa 7) – 16 punktów
  11. Łuczka Łukasz (SP nr 1, klasa 8) – 16 punktów
  12. Ostrowski Gabriel (Smardzewice, klasa 8) – 15 punktów
  13. Ziętara Amelia (SP nr 13, klasa 8) – 15 punktów
  14. Przybyłek Julia (Lubochnia, klasa 8) – 15 punktów
  15. Polus Oliwia (Lubochnia, klasa 8) – 15 punktów
  16. Kawecka Kornelia (SP nr 1, klasa 8) – 15 punktów
  17. Kwiatkowska Alicja (SP nr 1, klasa 8) – 15 punktów
  18. Chachuła Wiktoria (SP nr 11, klasa 8) – 15 punktów
  19. Świerzyński Piotr (SP nr 3, klasa 8) – 15 punktów
  20. Puzynowski Wojciech (SP nr 14, klasa 8) – 15 punktów

15 marca 2022 r. w budynku II LO odbył się finał konkursu matematycznego "Arbuz do kwadratu". W zawodach finałowych brało udział 19 uczestników ze szkół podstawowych powiatu tomaszowskiego

25 kwietnia w II LO odbyła się uroczysta gala, podczas której ogłoszone zostały nazwiska laureatów.

Laureatami konkursu zostali:

• I miejsce Oliwier Kwiatkowski (Szkoła Podstawowa nr 13)
  • II miejsce Joanna Piechota (Szkoła Podstawowa nr 10)
  • III miejsce Nina Kociucka (Szkoła Podstawowa nr 12)
  • wyróżnienie Krzysztof Wiśkowski (Szkoła Podstawowa nr 7)

Dyplomy uczniom oraz ich opiekunom wręczali: dyrektor naszej szkoły Pan Arkadiusz Broniarek, Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Tomaszowskiego Pani Beata Stańczyk, koordynator konkursu Pani Milena Gust oraz przedstawiciel Ceramiki Paradyż, który był jednym ze sponsorów konkursu.

Muzyczne doznania na najwyższym poziomie zapewnili Maria Bernacka z klasy 3 m-f oraz Konrad Ignasiak z klasy 3 med.

Galę, którą przygotowała klasa I informatyczno-matematyczna pod czujnym okiem wychowawczyni Pani Mileny Gust zakończył słodki akcent, w postaci tortu w kształcie arbuza.

Koordynator konkursu Pani Milena Gust serdecznie gratuluje wszystkim laureatom, ich opiekunom oraz sponsorom: Starostwu Powiatowemu, rodzicom uczniów klasy I i-m, Ceramice Paradyż, sklepowi Kulfoon oraz WAT za otrzymane gadżety.

Do zobaczenia za rok!