Pracownicy

Dyrektor: mgr Arkadiusz Broniarek
Zastępca dyrektora: mgr Anna Rożej

Przedmiot Nauczyciel Wychowawca
klasy
Pracownia
przedmiotowa
Język polski mgr Agnieszka Adamiec I hum (f)
mgr Anna Ignasiak I hum (b) 41
mgr Adrianna Jachimowska II hum 23
mgr Marzena Piotroska-Wąs II m-f 38
mgr Anna Rożej
Język angielski mgr Maria Barańska 37
mgr Katarzyna Ostalska
mgr Agnieszka Papiernik
mgr Renata Radzikowska II men 21
mgr Monika Smolińska III b-ch 29
mgr Magdalena Stankowska
mgr Marzanna Wysłocka
Język niemiecki
mgr Dariusz Lis I m-f (e) 24
mgr Agnieszka Majka I b-ch (g) 20
Język rosyjski mgr Agnieszka Papiernik
Historia mgr Maciej Błaszczyk I men (d) 28
mgr Katarzyna Kozioł-Machel I men (h) 26
Biologia mgr Danuta Chojnacka I med (i) 1
mgr Kinga Marcińczak II med 36
Geografia mgr Kinga Marcińczak II med 36
mgr Ilona Śmigiel III men 40
Matematyka mgr Milena Gust
mgr Jolanta Karwasik 44
mgr Mariola Rychlik III hum 4
mgr Ewa Ziółkowska I b-ch (c) 43
mgr Monika Żerek
Fizyka z astronomią mgr Justyna Rytych
mgr Grzegorz Zając I m-f (a) 35
Chemia mgr Justyna Rytych
mgr Marzena Żegota-Doryń III m-ch 33
Informatyka dr Radosław Matusik 32
mgr Beata Putek 32
mgr Grzegorz Zając I m-f (a) 32
Ekonomia w praktyce mgr Mariola Rychlik III hum 4
Podstawy przedsiębiorczości mgr Piotr Wasilewski
Edukacja dla bezpieczeństwa mgr Krzysztof Ćwiek III m-f 2
Wiedza o kulturze mgr Anna Rożej
Wiedza o społeczeństwie mgr Maciej Błaszczyk I men (d) 28
mgr Katarzyna Kozioł-Machel I men (h) 26
Przysposobienie do życia w rodzinie mgr Kinga Marcińczak II med 36
Muzyka mgr Piotr Wasilewski
Wychowanie fizyczne mgr Krzysztof Ćwiek III m-f
mgr Jacek Nawrocki
mgr Piotr Pijanowski
mgr Dorota Warczyk II b-ch
Religia mgr Arkadiusz Broniarek
ks. mgr Grzegorz Chirk
ks. mgr Piotr Stępień
Biblioteka mgr Zofia Kołodziejczyk
Pedagog mgr Anna Wojciechowska

 

Administracja szkoły
Księgowość mgr Monika Ronek
Sekretariat mgr Monika Ludwiczak
Kierownik gospodarczy mgr Anna Kwiatek

 

Share This

Share this post with your friends!