4 listopada drużyna dziewcząt z II LO uczestniczyła w Finałach Mistrzostw Powiatu Tomaszowskiego w piłce ręcznej. W pierwszym meczu nasza drużyna zmierzyła się z ekipą z ZSP1. Mecz zakończył się naszą wygraną 13:2, tym zwycięstwem dziewczęta z II LO zapewniły sobie udział w meczu o pierwsze miejsce. W drugim półfinale spotkały się I LO i ZSP6. Do finału dostał się zespół ZSP6. W meczu finałowym nasze dziewczęta pomimo bardzo dobrej gry uległy rywalkom 4:2 zabrakło trochę szczęścia, a przede wszystkim skuteczności. Tym samym nasz zespół zajął drugie miejsce w tych rozgrywkach. Nasze dziewczęta w całym turnieju wystąpiły w składzie: bramkarka Aleksandra Strzelecka, kapitan zespołu Amelia Pełka, Dominika Hajkowska, Agnieszka Stanicka, Aleksandra Milewicz, Daria Grałek, Kinga Żal, Zuzanna Wieczorek, Olimpia Adamowicz, Aleksandra Krajewska, Aleksandra Robak, Katarzyna Wereszka, Aleksandra Kwaśniewska i Weronika Bąk. Trenerem naszych dziewcząt był Krzysztof Ćwiek. Najlepszą i najskuteczniejszą zawodniczką w naszym zespole była kapitan Amelka Pełka. Serdeczne gratulacje dla dziewcząt i trenera.

 

Share This

Share this post with your friends!