W czwartek 26 kwietnia klasa II m-f wraz z wychowawcą – mgr. Grzegorzem Zającem zaprosiła dyrekcję, nauczycieli, ale przede wszystkim uczniów klas trzecich na uroczystość ich pożegnania „Ostatni Dzwonek”.

W rytmach przebojów z musicalu „Mamma mia” wręczono statuetki wyróżniającym się trzecioklasistom, wyłonionym w plebiscycie przeprowadzonym wśród uczniów. I tak:

  1. Honey, Honey (Miłość) – Tadeusz Golczyk – kl. III m-f i Weronika Piotrowska – kl. II m-f
  2. Donna and the Dynamons (Przyjaźń) – Anna Pękala, Agata Baran, Aleksandra Kaczor, Anna Radomska, Natalia Sych, Michalina Król, Ola Gałka, Kasia Kaczmarek, Martyna Kot, Kinga Grzelka, Natalia Kurzawę i Kasia Brajer – wszystkie z III hum
  3. Snapchat Queen (Sława) – Jarosław Drzymalski – kl.III m-f
  4. Super trouper (Imprezowe Świry) – Jakub Wendrowski – kl. III m-f oraz Piotr Biedal – kl. III m-ch
  5. Idealna władza – Szymon Gawęda – kl. III b-ch, Mateusz Nita – kl. III m-f, Ola Banasiak – kl. III men i Natalia Sych – kl. III hum
  6. Mamma Mia, znowu tracę głowę (Najpiękniejsza dziewczyna, najprzystojniejszy chłopak) – Adam Dymkowski oraz Nina Bednarek – obydwoje z kl. III b-ch
  7. Cicha woda brzegi rwie – Arkadiusz Godala – kl. III b-ch
  8. Uczeń przerósł mistrza (Mądrość) – Filip Kościsty – kl. III b-ch

Między kategoriami mogliśmy usłyszeć różne utwory w wykonaniu Julii Sidło, Kingi Wiśniewskiej, Kai Kałuzińskiej oraz Julii Dąbrowskiej oraz uczestniczyć w różnych konkursach. Jednak całe „szoł” skradł Eduard Yemelianov, który wykonał brawurowy taniec w towarzystwie pięknych dziewcząt z II LO.
Tą uroczystością uczniowie klas młodszych pożegnali swoich starszych kolegów, nie zapominając o wielu ciepłych słowach, skierowanych pod ich adresem, życzeniach powodzenia na maturze oraz zapewnieniach trzymania za nich kciuków w czasie egzaminów.

 

Share This

Share this post with your friends!